Kino Atlas

Scalespace – premiéra prvního filmu generovaného AI

Scalespace – the premiere of the first movie generated by the AI
Česko / 2023 / 30 min.
Jazyk: CS
Režie: Petr Salaba
Čt30. 11.  20:00
Velký sál
 Kč
Koupit

Premiéra prvního českého filmu generovaného umělou inteligencí!

Jak rychle je rychle? Každých 100 sekund se perspektiva filmu zpomalí desetkrát, což nám umožňuje vidět transformativní události v nové perspektivě. Extatický zážitek, který se dál vyvíjí a syntetizuje pokaždé, když je film promítán.

Režisér: A nyní mi napiš 200 slov dlouhou anotaci pro program kina. Rozděl ji do dvou odstavců:

ChatGPT:

Samozřejmě!

Scalespace: Evoluční Odysea Času

Začínáme u počátků vesmíru a plujeme přes eony evoluční historie, aby jsme byli svědky největších okamžiků vývoje života a inteligence na naší planetě. "Scalespace" vás vezme na hypnotickou cestu, kde se čas rozpíná a stahuje podle logaritmického měřítka, zdůrazňujíc tak exponentiální nárůst inteligence. S pomocí špičkové AI a vizuálního umění tento film vytváří most mezi minulostí, přítomností a budoucností, což nám umožňuje vidět, jak se naše místo ve vesmíru vyvíjelo.

Toto není jen film, ale zážitek. "Scalespace" vyzývá diváky, aby se znovu zamysleli nad tím, co to znamená být součástí tohoto neuvěřitelného evolučního příběhu. Od mikroskopických organismů po náročné výpočetní systémy, každý okamžik je prezentován s uměleckou péčí a vědeckou přesností. Připojte se k nám na cestě objevování a uctění neskutečného vývoje života ve vesmíru.

Kompletní program